Pilnie szukamy nieruchomości dla pary, która uczy się i pracujęWitam, para poszukuje dla siebie nieruchomości. Może to być pokój dwuosobowy, mikrokawalerka, kawalerka lub jakikolwiek inny lokal dla dwóch osób w dobrej/ niskiej cenie. Ja mam 20lat, pracuję oraz chodzę do szkoły przez co dużą część czasu nie ma mnie w domu. Chłopak jest w moim wieku i chodzi do pracy. Nie posiadamy żadnych zwierząt, bardzo dbamy o porządek i cenimy sobie spokój, nie jesteśmy problematycznymi osobami i nie sprawiamy kłopotów:).

Poszukujemy pokoju w lokalizacji (mniej więcej lub w promieniu 1-2km od tych lokalizacji): FAT, Tęczowa, Krzyki, Pereca, Plac legionów, Arkady, Zaolziańska, Zaporoska, Rondo Hallera (głównie Fabryczna i Krzyki). Ewentualnie inna lokalizacja jeśli cena będzie atrakcyjna. Zależy nam aby cena nie była wysoka bo jeszcze nie zarabiamy na tyle, aby wynająć najdroższy Apartament we Wrocławiu;)

Niestety telefon rzadko odbieram więc bardzo prosiłabym o smsy. Jeśli mają państwo wystawione ogłoszenie odpowiadające naszym potrzebom to proszę o przesłanie na numer telefonu linku z ogłoszeniem:)


Cena zł: 1000

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Opublikowano: 29-09-2021 | Wygaśnie: 29-12-2025 | Wyświetleń: 627 (unikalne: 384)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Facebook